44444
2222

Домашняя страница

Веруня

Женюшка

Ируня

Ленусик

Борюся
Щоденник Вашої школиБеджіМедична документаціяСвідоцтваКалендаріЛистівки
Медична документація
   
111
      Без медичного врахування не обходиться жодна медична організація, будь то крупний медичний центр або невелика приватна клініка.   Медична документація служить для запису даних про результати досліджень або діагностики, профілактики або лікування, а також для їх узагальнення або аналізу. Окрім медичних бланків існують ще медичні журнали, що допомагають зібрати інформацію про проведені процедури в медичній установі, про кількість пацієнтів, прийнятих тим або іншим фахівцем, про профілактичні щеплення або про інфекційні захворювання на ділянці, що обслуговується даною медичною установою.  
      Призначення всіх цих медичних документів - забеспечити цілеспрямовану і ефективну роботу закладів охорони здоров'я та медичних фахівців.
Медична документація єдина для всіх від бланків до медичних журналів, в свою чергу вони розділяються на:  
 - гостована докумантація  - це медичні бланки та журнали прийняті та затверджені   МОЗ України  і які є обов'язковими щодо іх ведення усіма закладами з охорони здоровья. 
 - медична документація згідно прийнятих МОЗ України  наказів -   це медичні бланки та журнали затверджені приказом МОЗ України  і які є обов'язковими щодо іх ведення усіма закладами з охорони здоровья. Різниця між медичною гостованою документацією та  документацією згідно наказів    МОЗ України  полягає у тому що гост має чітку назву та код,   а документацією згідно наказів  є обовязковим до ведення документом і має чітку назву та номер наказу, але не має коду.    
 - негостована документація - це медичні бланки та журнали які не затверджені   МОЗ України, але які "Прижелися" та являють собою необхідний робочий документ. Негостована документація не є обов'язковим документом, але основна мета таких документів полегшити роботу медичним фахівцям. 
      
По своєму функціональному призначенню медичну документацію можна розділити на:
 - реєстраційно-накопичувальна документація 
 - статистично-звітна документація
Вести таку документацію зобов'язані всі медичні установи.

За категорією користувачів можна розділити на:
 - Медична облікова документація, що використовується в санітарно-профілактичних закладів
 - Медична облікова документація, що використовується в лабораторіях лікувально-профілактичних закладів
 - Медична облікова документація, що використовується в стаціонарах лікувально-профілактичних закладів 
 - Медична облікова документація, що використовується в стаціонарах та поліклініках (амбулаторіях)

Згідно професійної спеціалізації:
 - лікар хірург;
 - лікар стоматолог;
 - лікар офтальмолог;
 - лікар оторіноларінголог;
 - лікар окуліст;
 - лікар гінеколог;
 - лікар невролог;
 - лікар реаніматолог;
 - лікар сексопатолог;
 - лікар дерматолог
 - лікар проктолог;
 - лікар уролог; 
 - лікар кардіолог;
 - лікар травматолог;
 - лікар педіатр;  
 - лікар  ортопед; та інщі

 
      Медичні журнали допомагають проаналізувати не лише витрачання необхідних для процедур матеріалів, але і роботу медичного персоналу, дозволяючи найефективніше організувати роботу лікарів та медичних сестер.
      Крім того медична документація використовується у закладах освіти, на транспортних, промислових, будівельних  підприємствах, в санаторіях та базах відпочинку, дитячих таборах тощо.
      У всіх лабораторіях як правило ведуться індивідуальні журнали за структурами по даним результатів аналізів що проводяться, це пов'язано з різноманітністю досліджень, що проводяться, а також згідно специфіки самої лабораторії. Саме тому для категорії цієї групи клієнтів ми маємо можливість друкувати індивідуальні журнали за індивідуальними макетами, які зберігаються у нас в базі данних і які за необхідністю можна одразу надрукувати.

Корисні посилання:
Державна санітарно-епідеміологічна служба України 
Державна служба України з лікарських препаратів
Державна служба України контролю за наркотиками (до 2011 об'єднані в Державна служба України з лікарських препаратів і контролю за наркотиками)
Міністерство охорони здоров'я України

      Індивідуальний підхід до кожного клієнта!!!
1111
     
     

 
Домашняя страницаВеруняЖенюшкаИруняЛенусикБорюся